נעים להכיר,
רו"ח רותם זילברמן
מומחה בניהול פיננסי לפיתוח עסקים

עד גיל 38 הייתי שכיר, בהתחלה בתפקידים מקצועיים ניהוליים במס הכנסה ולאחר מכן בתפקידי ניהול כספים בחברות פרטיות ובורסאיות.

לפני כשלוש עשרה שנים פתחתי את העסק שלי, בניתי אותו בעשר אצבעות שלב אחר שלב, תמיד ידעתי בדיוק איפה אני עומד ומה המהלכים הבאים שאני צריך ורוצה לעשות בכדי להתקדם לעבר היעדים והמטרות שלי שהלכו והתעצמו ואף השתנו ככל שהתמדתי ללכת במסלול שבניתי.

כשפתחתי את העסק הייתי יועץ עסקי ללא לקוחות וללא הכנסות, מיד התחלתי לרוץ קדימה כמה שיותר מהר, כיום אני מעסיק 7 עובדים, אנחנו יושבים במשרדים שכיף לנו בהם, יש לי  מערך שיווק ומכירות חזק מאד שנבנה לאורך שנים, העסק מגלגל סכומים גבוהים ואנחנו ממשיכים לרוץ קדימה.

אייקון ספר

לא הייתי מצליח ללא המון נחישות, בחירה נכונה של אנשים סביבי ומוכנות להשקיע זמן וכסף בלמידה ושיפור של המרכיבים החלשים בעסק ואצלי. החיבור הטבעי שלי למספרים ויכולת ניהול הסיכונים הטובה הקלו ומקלות עלי במהלך הדרך. את הגישה הזו אני מעביר בכל פעם שאני פוגש ומדבר עם בעלי עסקים. בין אם זה מעל הבמה בכ-200 כנסים וסדנאות שהעברתי, ובין אם זה בפגישות ושיחות יעוץ אישיות, שעד היום קיימתי כ-5,000 כאלה, או אם זה במהלך ליוויים קצרים או ארוכים, שעד היום ביצעתי יחד עם הצוות המקצועי שלי כ-900 כאלה ועוד היד נטויה.

 

אני מזמין אותך להצטרף אלינו ולייצר לעצמך עסק שאתה נהנה ממנו הרבה יותר ומרוויח ממנו סכומים שחלמת עליהם.

 

שלך רותם