עדויות

איתן עזריה

״העבודה עם ירון ורותם לימדה אותי גם להבין את המספרים בצורה שבדיעבד אני לא מבין איך חשבתי לנהל עסק בלי זה."

הגעתי לרותם כשהעסק צומח וצומח, עוזר ליותר אנשים ולקוחות מגייס יותר עובדים ועל הנייר אמור גם להרוויח הרבה יותר. העניין הוא שגם אני וגם כמה יועצים אחרים פשוט לא הבנו מאיפה נוזל הכסף ומאיפה הפער בין מה שכתוב בדו״ח לכמה שיש בחשבון הבנק. אחרי משהו כמו חצי שנה עם איתי ורותם האלופים, שהיה ברור שהם ממש יחד איתי בלמצוא, לנתח ולהבין מה בדיוק הולך – יש לי שליטה אפילו הרבה יותר טובה במספרים של העסק, בזכות זה ויחד עם הייעוץ שלהם קיבלתי מספר החלטות קטנות לכאורה שיצרו הבדל מאוד גדול ברמה העסקית והכלכלית. היום יש לי יותר ביטחון בעסק, אפילו יותר רוגע ושלווה ואני יודע שאני בשליטה על הניהול של העסק מה שמאפשר לי גם יותר זמן פנוי וגם השקעות שונות שעשיתי כולל פתיחה של תחומי פעילות חדשים, רכישה של עסק נוסף וגם השקעות סולידיות יותר. תודה רבה לאיתי ורותם על העזרה, התמיכה והמקצועיות!

אייל נר – העסק הגדיל את המכירות ב 50%

לימור לובינגר

עומר זאבי – לאחר שנים של דשדוש – הכפלנו את המחזורים בעסק

נעמה לודריק – יותר חופש, יותר חו״ל, יותר כסף

עמית צימרמן. המחזור גדל. הרווחיות גדלה. התזרים התאזן

שמעון שטרית

אריאל נזרי – יותר לקוחות, יותר כסף ופחות דאגות

בוני

בוני פיה, מנכ"ל ש.ונציה ובניו בע"מ – יבואני סטיל

״במשך 15 שנה לא היה לי שקט בחברה, והרבה לילות עברו בדאגות:
חובות שמגיעים ואתה לא יכול לפרוע אותם, המשכורות גירדנו את הרצפה בשביל לעמוד בכל ההתחייבויות. יצרתי קשר עם רותם והתחלנו ביחד בתהליך. החברה שינתה את פניה באופן מוחלט.
אין בה שום תחום שלא טופל.

רותם זילברמן הוא איש מקצוע מנוסה מאוד. מעל הכל יש לו אינטליגנציה רגשית מדהימה לגבי סוגיות בחיים וסוגיות עסקיות. זה איש ששווה לעבוד אתו.״

לקוח גל

גל צחייק, מכללת תוצאות

הגעתי לרותם כשהעסק צומח וצומח, עוזר ליותר אנשים ולקוחות מגייס יותר עובדים ועל הנייר אמור גם להרוויח הרבה יותר. העניין הוא שגם אני וגם כמה יועצים אחרים פשוט לא הבנו מאיפה נוזל הכסף ומאיפה הפער בין מה שכתוב בדו״ח לכמה שיש בחשבון הבנק.

אחרי משהו כמו חצי שנה עם איתי ורותם האלופים, שהיה ברור שהם ממש יחד איתי בלמצוא, לנתח ולהבין מה בדיוק הולך – יש לי שליטה אפילו הרבה יותר טובה במספרים של העסק, בזכות זה ויחד עם הייעוץ שלהם קיבלתי מספר החלטות קטנות לכאורה שיצרו הבדל מאוד גדול ברמה העסקית והכלכלית.

היום יש לי יותר ביטחון בעסק, אפילו יותר רוגע ושלווה ואני יודע שאני בשליטה על הניהול של העסק מה שמאפשר לי גם יותר זמן פנוי וגם השקעות שונות שעשיתי כולל פתיחה של תחומי פעילות חדשים, רכישה של עסק נוסף וגם השקעות סולידיות יותר.

תודה רבה לאיתי ורותם על העזרה, התמיכה והמקצועיות!

 

לקוח אורטל

אורטל דיגיטל, מומחים בפרסום דיגיטלי

אנחנו יודעים לגשת לדברים האלה במהירות ובקלות עם זה אפס פחד. כל הפחדים שסבלנו מהם פעם, הדברים שהיו מעטים עוצרים אותי פשוט נעלמו, אני להסתכל על הדברים בצורה לוגית.

 

לחשב את הדברים, להבין אם אנחנו יכולים לעמוד בעוד איזושהי הרפתקה או השקעה בקלות.

 

אז בתחילת הדרך, באמת שהיינו רק אני ועוד שני עובדים, אפס ידע העסקי, המון המון חששות לא ידענו איך לגשת לדברים, לא ידענו גם מה יהיה חודש הבא.

 

כשמגיע העשירי למשכורות באמת שלא יודענו איך נעמוד בזה, כמה נעמוד בזה.

 

היום אחרי הליווי עם רותם באמת שהכל נראה אחרת, יש לנו מדוייק גם ברמת הפיתוח העסקי וגם ברמת גיוס המשאבים.

 

אנחנו יודעים לגשת לדברים. אפס התרגשות, אפס פחדים, נטו חישובים לוגים והבנה של איך אני יכול לגשת לתהליך הזה ולצייר עוד רווחיות או צמיחה בעסק שלי.

 

לקוחות שמגיעים אליי לעשות את השלב הבא את קפיצת המדרגה הבאה אנחנו מלווים אותם, ואני באמת לוקח המון דברים שלמדתי מהתהליך עם רותם אני ומיישם איתם.

 

בחלק מהמקרים אפילו מצליח לייצר מצב שאני מכניס את רותם לתמונה והוא מאחורי הקלעים שומר על העסק הזה, מלווה אותו, מוודא ששום דבר ברמת תזרים המזומנים לא נכשל או נופל או משהו כזה,  ובהרבה מאוד מקרים כדי לעשות את הצעד הבא צריך לגייס משאבים וזה בסדר. לנטרל את כל הפחדים להעיף אותם הצידה כדי לא להפריע לנו לצמוח בשביל זה יש לנו את רותם שתמיד עוזר לנו.

 

אני באמת באמת ממליץ על רותם לכל עסק שרוצה לעשות את הצעד הבא את הפיתוח העסקי את הצמיחה, ויש לו את הפחדים שבאמת יש לכל אחד מאיתנו כבעלי עסקים פחדים אלו לא אמורים להעסיק אותכם כל עניין של חיבור למספרים כמו שרותם אומר להתחבר למספרים.

ליעוץ ראשוני ללא תשלום עם רותם זילברמן

לקוח דוד

דודו ציזנר, LeAndolini Solutions

הגעתי לרותם כאשר היקף הפעילות בחברה שלי עלה – ההכנסות עלו, ואיתן ההוצאות, והיה לי ברור שאם לא תהיה לי שיטה טובה לנהל את הצמיחה של העסק, לא אצליח להיות רווחי בצורה שבה אני רוצה (ואולי אפילו גרוע מזה…). הייתי עם "חרדת מספרים" מתקדמת 🙂 אני מהנדס, איש של מספרים אבל כשזה נוגע לכסף נהיה לי "ענן שחור" מול העיניים.

רותם והצוות שלו לא ויתרו לי – להביא דו"חות, לסווג הכנסות והוצאות, להציב יעדים. יש להם דרך מדהימה לראות את העסק מלמעלה בבהירות גבוהה מאוד מצד אחד – ומצד שני לצלול לנתונים בצורה המקצועית ביותר. כל הזמן עברנו בין היעדים והפיתוח העסקי, התוכניות קדימה והמספרים היומיומיים.

בתהליך הבנתי שהבנקים יכולים להיות שותפים מעולים לצמיחה של העסק שלי מצד אחד, ומצד שני הם ספק וכך עלי להתנהל מולם. נוצרה לי בהירות לגבי תחומי פעילות רווחיים יותר ופחות – ומאז פעלתי בנחישות כדי לבטל תחומי פעילות שפשוט לא היו רווחיים. אני יודע איזה תחומים להרחיב בעסק וממה להיזהר – ועם עין אחת כל הזמן על הגדילה, ועין שנייה על הרווחיות.

רותם והצוות שלו הם "פסיכולוגים" של עסקים, עוזרים לנתח ולהרגיע. התהליך הוא הרבה יותר מניתוח פיננסי – הוא לאהוב ולהתחבר למספרים.

לקוח דיחי

נתי דיעי "בדרך לבית"

רותם זילברמן. קפץ לי השם בפייסבוק. האמת מאסתי ביועצים נפלתי בהרבה יועצי סרק. אבל אני צריך עזרה , אני צריך מישהו שייתן לי כיוון שיגיד לי שאני לא טועה (עסק שני ובעסק הראשון לא הלך משהו עם יועצים).

השארתי פרטים , אחרי יום חזרה אליי המזכירה של רותם פגישה ראשונה בתשלום😊 הסכמתי! נסעתי ליהוד ומשם התחיל סיפור אהבה . ניפץ לי סטיגמות שבר לי מוסכמות ופתח לי את העיניים .

בזכות העצות של איתי ורותם הבנתי שאני עומד במקום וכדי לפרוץ צריך לעשות מהלכים. גייסתי עובד ועוד עובד ועוד עובד קניתי מכונית ועוד אחת ועוד אחת ופתאום נהייתי מעצמה קטנה בתחום.

השירותים התרחבו השירות השתפר והתזרים השתפר משמעותית עזרו בגיוס כספים בבנית תזרים ובבנית ההבנה והמהות. הכל השתנה, הכל נהיה ברור. תודה חברים!!

 
לקוחה רויטל

רויטל סנדרוסי, רשת קפה ספורה

רשת ספורה זה רשת חנויות בוטיק לקפה הרשת נפתחה בשנת 2010. אני פתחתי את הרשת עם חברה אחרי שבע שנים של שותפות, נפרדנו..

ונאלצתי להתמודד עם.. או לרכוש את החלק שלה או לסגור את הביזנס.

מאוד האמנתי בביזנס, והחלטתי שאני..לוקחת את הרכישה הזו על עצמי וממשיכה להפעיל את העסק.

לאחר השלמת הרכישה, הבנתי ש.. הבעיה העיקרית שלי – היא בעיית תזרים.

העסק לא ממש ידעה לעמוד בהתחייבויות שהצבתי מולו בעת הרכישה של השותפה הוא לא היה מספיק איתן לא היה מספיק חזק כדי לעמוד בהתחייבויות האלה.

ולכן, פניתי לרותם

כבר בפגישה הראשונה אחרי כמה שאלות, אחרי 20 דקות רותם ידע לפרוט לי את מצב העסק לסכמה מאוד מאוד פשוטה שהיה לי קל להבין אותה.

אבל יותר מזה,  הוא ידע לפרוט את כל הפחדים האישיים שלי, והפחדים העסקיים שלי לתוכנית פעולה שהייתה לי מאוד מאוד ברורה צוקלה ליישום.

לאחר פירוק השותפות הבנתי כמה זה בודד לנהל עסק עצמאי
לכן, קבעתי פגישות אצל רותם והצוות.

בכל פעם שהרגשתי שאני מרוקנת מאנרגיות, שאני רואה שחורות, שאני לא רואה עתיד הייתי מגיע לפגישות.

רותם והצוות היו שואלים אותי שאלות, פורטים את הדברים לסכמה מאוד מאוד פשוטה ומובנת ופשוט מראה לי, בצורה פשוטה

איפה נמצאת המציאות ואיפה נמצאות הרגשות.

אחרי הפגישות עם רותם והצוות הייתי יוצאת מלאת אנרגיות

הייתי היא אומרת.. שזה פשוט הייתה הנשמה.

האנרגיות האלו, וההתחדשות הזו שהייתי יוצאת איתה.

בכל פעם אחרי פגישות עם רותם והצוות הביאו לי התפתחות עסקית ומדהימה שהתוצאות שלה לא איחרו להגיע.

אני חושבת שהליווי אצל רותם יודע לקחת אותך בעל העסק ואת העסק שלך למקומות, שגם אתה לא ידעת, שאתה מסוגל להגיע אליהם.

דן שובל יועץ משכנתאות

קבעתי פגישת ייעוץ ראשונה עם רותם בגלל שהגעתי לתקרת זכוכית, הייתי בתהליך נורא רגיש של להכניס עובד. לא רציתי לעשות עם איזה יועץ שהולך עם התיק מבית לבית, יש כאן המון כסף על קו. רציתי לעשות את זה עם מישהו שכבר בנה סיסטם חזק בעסק של עצמו והרבה פעמים על הרבה עסקים אחרים. 

 

בליווי עם רותם והצוות יש שיטה שבונים בעזרת מנגנון רווח הכי גדול בעסק שלך, כזה שאתה יכול פשוט לשכפל שוב ושוב בעסק שלי ובעוד עסקים שיהיו לי. התוצאה? אני יכול להגיד שהעסק עשה קפיצה דרמטית בהכנסות שהגעתי לרותם… ואז ועשה עוד זינוק. אני לא מרגיש מוגבל כמו שהייתי לפני זה, אני יודע מה צריך לעשות בשביל להכפיל את המחזור.

 

בשורה תחתונה, מבחינת שעות אני בוודאות עובד פחות שעות, אני מרוויח הרבה יותר. התזרים שלי השתפר בטירוף …  ברמות שלא דמיינתי בכלל… מרמה שלא יודע איך לסגור את החודש… היום אני פורע את ההלוואות שלקחתי. הכנסתי עוד עובד. זה מרגיש מדהים !!!. זה משנה חיים בעיניי. זה משהו שהאמנתי שתמיד אני יגיע אליו, אבל היה נראה לי כל כך רחוק מהמציאות. זה משנה את החיים שלי של אשתי של הילדים.

 

ממליץ בחום. הליווי נותן לך מענה 24/7 והוא למי שרוצה להגדיל את השורה התחתונה של העסק. בדיעבד אם הייתי משלם פי 3 על הליווי וזה עדיין היה ההשקעה הכי טובה שעשיתי בעסק שלי בוודאות.   

לקוחה שושנה

שושנה טלר- הקוביה

שושנה טלר, הקובייה משחקים (קטאן +…) ייבוא ושיווק של משחקים .

הגענו לרותם והצוות כי העסק התחיל לגדול ובצד הפיננסי הרגשנו שאנחנו מאבדים שליטה. אחרי פגישת היכרות התרשמנו מרותם, המקצוענות שלו והבנו שהוא יכול לעזור לנו. ובהחלט זה כך. 

 

רותם לימד אותנו איך לחשוב אחרת. הכניס סדר לחברה, ועזר לנו לעשות תוכניות ותזרימים קדימה, כמו שצריך. אני לא יודע מה היה קורה לנו אם לא היינו נפגשים איתו. הכל היה בלאגן לפני שנפגשנו איתו…

 

אם מלפני הליווי עם רותם, תמיד היינו באיחור, בדיבור עם הבנקים או אם צריך אשראיים או משהו כזה, אז היום אנחנו יודעים להסתכל חצי שנה קדימה ויודעים להגיד לבנק ״תשמעו חברה, זה מה שאנחנו צריכים״ וזה באמת עוזר.

 

יותר מזה, אנחנו עם רותם והצוות יותר מ 5 שנים ויש לנו כל הזמן שליטה על הצד הפיננסי של העסק. הליווי צמוד, מבינים את העסק שלך ואותך. כל פעם שיש שאלה או משהו כזה למישהו במשרד שלנו, יש מענה מהיר. אני חושב שכדאי מאוד לקחת ליווי מרותם והצוות, אם אתה צריך עזרה לצד הפיננסי. כדאי מאוד.

ליעוץ ראשוני ללא תשלום עם רותם זילברמן

לקוח משה

משה לרון, ICEP – המכללה הבינלאומית לתכנון פיננסי

״העסק שלי הצליח אבל לא הייתי שבע רצון מניהול תזרים המזומנים שלי ורמת ההוצאות של החברה. בנוסף, שאלתי את עצמי אם אני רוצה להמשיך להיות שותף יחיד בעסק או להיענות להצעת שותפות שקיבלתי ורציתי עזרה בניתוח האלטרנטיבות כדי שאקבל החלטה אופטימלית. קיבלתי את ההחלטה העסקית הכי חשובה שלי ובזכות הייעוץ והליווי של רותם הבנתי שבחרתי נכון, יש לי היום שקט נפשי, דבר שלא היה לי באף רגע בחיי העצמאיים ולזה אין מחיר.

תוך 6 חודשים מיום שהתחלנו את החיווי העסק במצב הטוב ביותר שלו אי פעם עם תכניות לעתיד להכפיל ולשלש אותו. ברמה האישית חזרתי לעשות את מה שאני הכי טוב והכי אוהב שזה להיות יזם ומנטור בתחום של תכנון פיננסי ותכנון פרישה. זה לא מובן מאליו בשבילי ולרות חלק גדול במצב הנפלא בו אני היום.

לקוח אסף

אסף הררי – בעלים של עסק של עיצוב והפצה מזכרות ישראליות מקוריות.

הגעתי כי העסק לא היה במקום שהוא אמור להיות בו. ידעתי שיש פוטנציאל גדול יותר, ולא ידעתי לבצע את המהלכים הפיננסים הנכונים בשביל להביא אותו לאן שהוא צריך להיות.

היום אני חזק כלכלית, זה חד משמעית. אני עובד אותן שעות, אבל בדברים הרלוונטים שיפתחו את העסק, ולא עובד בדברים השוליים ולא לעבודה השוטפת של היומיום.

 

תמיד יש בקרה תקציבית ופיננסית על המצב שלך בכל רגע נתון ..  ככה שאתה כל הזמן בבקרה .הסיכוי שאתה תאבד שם במסלול הוא נמוך .

בשיחה רותם החדיר בי תחושת ביטחון ואמונה שיש הרבה מה לעשות  בעסק. שהוא גם באמת מאמין מאוד בעסק. וירון שליווה אותי הוא בחור מדהים, הוא באמת מכניס אותך לסטייט אוף מיינד של עסק. גורם לך להבין שהכל אפשרי, רק צריך לתכנן את זה נכון. נוצר ביננו קשר מאוד חברי.

 

זה משפיע על כל פן בחיים שלך. על זמן הפנוי שלך על הקשר המשפחתי שלך, על האווירה בבית. וגם בפן של הסיפוק האישי, ההצלחה האישית. זה משפיע על הכל.

הייתי אומר למי שמתלבט, זה נשמע קלישאתי, אבל אל תתלבט, קפוץ למים, לי זה עשה רק טוב, אז אין סיבה שלאחרים זה לא יעשה טוב. זה גורם לך להתחייב. וזה מוכיח את עצמו בסוף. 

 

זה לא רק מחזיר את הכסף , אתה הופך להיות עסק מסוג אחר. וכל הסטייט אוף מיינד שלך משתנה בעקבות זה וזה שווה כל אגורה.

המחזור שלי עד סוף השנה יגדל פי 2 ממה שהגעתי.  הגעתי עם 0 עובדים ומחזור x, ואני יוצא עם 3 עובדים ומחזור 2x

לודמילה, בעלת לודמילה בע"מ, מפעילה 2 סניפים של גני ילדים

במשבר הנפילה הייתה דרסטית, כמעט 60 אחוז, נאלצתי לפטר עובדים. מאז הליווי יש סדר במספרים בעסק, זה נותן ביטחון. יצאתי מהפלונטר הזה. מאז שאני עם הליווי אני יכולה לישון בלילה. כי לפני אני לא…. זה שווה את זה. 

 

יש לי חברה בע"מ שמפעילה 2 סניפים של גנים עד גיל 3. 

הנפילה בעקבות הקרונה הייתה דרסטית, כמעט 60 אחוז בהכנסות. נאלצתי לפטר עובדים ולעשות מהלכי חירום והייתי פשוט עובדת עצות. היה לי מאוד מאוד ברור שאני חייבת מישהו שילווה אותי בכל הסיטואציה הלא פשוטה הזו. בדקתי כמה חברות ומלווים עסקיים והצטרפתי לליווי אצל רותם בסגר הראשון. אמרתי שאני אנסה חודש, מקסימום  אפסיק…  מה כבר יכול להיות? עובדה שמאפריל, מאי, יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר אנחנו פה כבר חצי שנה. ואני לא מתכוונת להפסיק – כי זה שווה!

 

האמת? כשלקחתי את הליווי בעלי כעס עלי.. אבל אחרי חודש שהוא ראה את המספרים, אמרתי לו … תראה את המספרים! שווה לי להוציא את הסכום הזה כדי לראות איך העסק פורח ומתפתח למרות כל הנפילה, למרות כל הסגרים עזבי את ההרגשה, את רואה את המספרים!!

יש תמיד למי לפנות אפילו אם יש לי שאלה כלכלית קטנה.

יצאתי מהפלונטר הזה… של ה"לעבוד יותר ולהרוויח פחות". ירון מהצוות של רותם הראה לי דרך המספרים שזה שאני בעלת עסק, לא אומר שאני חייבת לסתום את כל החורים ולעבוד מהבוקר עד הערב. העסק שלך יכול לנוע גם בלעדייך. הכל בסדר״. אני במקום אחר לגמרי.

יש סדר במספרים בעסק, זה נותן תחושת ביטחון. מאז שאני עם הליווי אני יכולה לישון בלילה. כי לפני אני לא….

לקוח שאולי

שאולי כהן

"טוב, מאיפה להתחיל?

אני מנהל את אחת מחברות כתיבת התוכן וקופירייטינג הגדולות בארץ ואל רותם לא הגעתי מתוך קושי או מצוקה כלשהיא, אלא מתוך רצון להגדיל את פעילות החברה ואת הרווחיות שלה.

אל הפעילות של רותם נחשפתי לראשונה מתוך סרטון שחבר שלח לי ואיך אומרים, זה היה קליק ממבט ראשון 🙂 שבוע לאחר מכן נפגשנו והשורה התחתונה היא שלאחר שנה משותפת של עבודה (ואל תשלו את עצמכם, גם אתם הולכים לעבוד פה, והרבה), הכפלנו את גודל החברה.

רותם, איתי ושאר הצוות עשו עבודה מדהימה. הן ברמת הניתוח של העסק, הן ברמת ההכוונה והכי חשוב, בהכנה שלנו ושל הצוות לקראת הטיפוס המדהים הזה אל הפסגה.

לכל מי שמהסס אם להשתמש בשירותיו של רותם אז כן, זה הולך לעלות לך לא מעט אבל בהתחשב בתוצאות – אתה הולך לשלם כאן גרושים. וזו לא קלישאה. בהצלחה!"

תגיד דאנס – מנחת תודעה

חד וחלק הליווי פשוט הקפיץ אותי ברמת ההכנסות. כל חודש אני מכפילה את עצמי! כן כן!! אין לי מילים להודות.

 

שלום קוראים לי תגית דאנס, אני מנחה תודעה הרבה שנים ומספרים עושים לי כאב ראש, אפילו אקסל לא ידעתי לפתוח. אבל הבנתי שאם אני רוצה לגדול נכון, אני חייבת ליווי פיננסי-עסקי. אמרתי שאני חייבת לנסות לראות מה הליווי עם רותם יתן לי. הרגשתי בטוחה כי אני יכולה להפסיק בכל שלב, בניגוד לתוכניות ליווי אחרות. אמרתי שאם זה מביא תוצאות אז אני מוכנה להשקיע בזה. ואני רוצה להגיד לך חד וחלק שהליווי פשוט הקפיץ אותי ברמת ההכנסות. וגם ברמת ה-ביכולת שלי להתנהל, עשה לי שכל וסדר . זה חד וחלק. 

 

לפני הליווי? כל יום הייתי גומרת ב 1 בלילה, רק רודפת אחרי המשימות. עכשיו יש לי שקט. בליווי אצל רותם והצוות, את יודעת שאת לא לבד, שיש לך מישהו שעונה 7\24, שעוזר לך להתמודד עם פחד כדי לקפוץ לרמה הבאה בעסק, מישהו שעוקב איתך אחרי המספרים. ועושה סדר שם…  וכל הייעוץ עם איתי מה נכון ומה לא נכון לעשות. ועירית שעוזרת לי עם הדוחות. זה יחס VIP. 

 

הליווי עם רותם והצוות זה בשביל מי שלא מפחד לגדול. תקשיבי, זה פשוט הגדיל את העשייה שלי לאיפה שאני היום. כל חודש אני מכפילה את עצמי! כן כן!! אין לי מילים להודות. ותגידי לרותם באמת תודה רבה, אני – אין לי מילים. 

לקוח דודי

דודי קרויזר- סוכנות דיגיטל

הכי אהבתי בעבודה קודם כל, מעבר למקצוענות שיש לרותם והצוות לדעתי ברמה הכי גבוה בשוק, וזה שיש מענה כל הזמן, אהבתי שיש לך פה אכפתיות ברמה הכי הכי גבוהה ואמיתית שיש. באמת רוצים לעזור לך. "זה לא לבוא ולקחת את הצ׳ק ממני" ולהיעלם. יש פה רצון והאכפתיות  להצעיד את העסק על דרך המלך זה הדבר  שהכי הכי הרשים אותי והתוצאה של כל זה שברוך השם העסק גדל יפה.

נרשמתי לשיחה עם רותם כי בעקבות המשבר כל העולם העסקי קיבל מכה. אמרתי לעצמי שאם זה המצב עכשיו למרות שהכל היה מהודק.. אני צריך לעשות רה-ארגון מחדש בעסק. 

עבדתי מול איתי, שתמיד איתך. יבוא ויתקשר עוד 5 פעמים ו"ישגע אותי": ״מה קורה עם זה, איך הסתדר עם זה…״ ויעזור, ירים טלפון למי שצריך, ינסה להפעיל קשרים … רצון ואכפתיות אמיתית שהעסק שלי יצליח.  זה בהחלט מעל הסטנדרט.

אני יכול להגיד לך שהשיטה של רותם פתחה לי את העיניים. זה החיבור למספרים וגם לכל מה שקורה בעסק. זה נותן לך ראייה רחבה יותר, ניתוח וראיית מהלכים שנה קדימה ולהבין כל דרך לאן היא מגיעה ואת האומץ והיכולת לעשות את הדברים. 

זה משהו שלא נתקלתי בו בעבר בשום מקום. 

דודי קרויזר, בעלים של סוכנות פרסום באינטרנט שקוראים לה קרויזר דיגיטל