אורטל דיגיטל, מומחים בפרסום דיגיטלי

היום את הליווי של רותם אני יודע ששום דבר לא יכול לעצור אותי.

לצפייה לחצו על הסרטון

בנינו סיסטם מדהים גם ברמה הפיננסית וגם בכל נוגע לפיתוח עסקי.


אנחנו יודעים לגשת לדברים האלה במהירות ובקלות עם זה אפס פחד. כל הפחדים שסבלנו מהם פעם, הדברים שהיו מעטים עוצרים אותי פשוט נעלמו, אני להסתכל על הדברים בצורה לוגית.

לחשב את הדברים, להבין אם אנחנו יכולים לעמוד בעוד איזושהי הרפתקה או השקעה בקלות.

אז בתחילת הדרך, באמת שהיינו רק אני ועוד שני עובדים, אפס ידע העסקי, המון המון חששות לא ידענו איך לגשת לדברים, לא ידענו גם מה יהיה חודש הבא.

כשמגיע העשירי למשכורות באמת שלא יודענו איך נעמוד בזה, כמה נעמוד בזה.

היום אחרי הליווי עם רותם באמת שהכל נראה אחרת, יש לנו מדוייק גם ברמת הפיתוח העסקי וגם ברמת גיוס המשאבים.

אנחנו יודעים לגשת לדברים. אפס התרגשות, אפס פחדים, נטו חישובים לוגים והבנה של איך אני יכול לגשת לתהליך הזה ולצייר עוד רווחיות או צמיחה בעסק שלי.

לקוחות שמגיעים אליי לעשות את השלב הבא את קפיצת המדרגה הבאה אנחנו מלווים אותם, ואני באמת לוקח המון דברים שלמדתי מהתהליך עם רותם אני ומיישם איתם.

בחלק מהמקרים אפילו מצליח לייצר מצב שאני מכניס את רותם לתמונה והוא מאחורי הקלעים שומר על העסק הזה, מלווה אותו, מוודא ששום דבר ברמת תזרים המזומנים לא נכשל או נופל או משהו כזה,  ובהרבה מאוד מקרים כדי לעשות את הצעד הבא צריך לגייס משאבים וזה בסדר. לנטרל את כל הפחדים להעיף אותם הצידה כדי לא להפריע לנו לצמוח בשביל זה יש לנו את רותם שתמיד עוזר לנו.

אני באמת באמת ממליץ על רותם לכל עסק שרוצה לעשות את הצעד הבא את הפיתוח העסקי את הצמיחה, ויש לו את הפחדים שבאמת יש לכל אחד מאיתנו כבעלי עסקים פחדים אלו לא אמורים להעסיק אותכם כל עניין של חיבור למספרים כמו שרותם אומר להתחבר למספרים.

.

גם אתם מעוניינים בפגישת ייעוץ?

התקשרו אלי לטלפון 052-3699478 או השאירו כאן הודעה ונחזור אליכם בהקדם.